نیازسنجی استفاده از تکنولوژی پوشش الکترونیکی صدا

یکی از مشکلات دفاتر اداری باز (Open Office) وجود سر و صدا یا همان آلودگی صوتی می باشد. این معضل توامان منجر به کاهش بهره وری، کاهش رضایت کارکنان و مشتریان شده است. در این پرسشنامه ضمن ایجاد شناخت در خصوص تکنولوژی پوشش صدا؛ نیازمندی سازمان محترم شما به استفاده از این تکنولوژی بررسی می گردد.

1. طبق مطالعات بین المللی میانگین کار تیمی در سازمان ها 54 درصد زمان فعالیت پرسنل را در بر می گیرد. به طور ضمنی این نسبت در سازمان شما چگونه است؟
2. به نظر شما کدام مورد مهمترین عوارض ناشی از آلودگی صدا و نبود حریم خصوصی گفتگو در محیط کار است:

3. پرسنل و مدیران (و از جمله جنابعالی) مهمترین عامل نارضایتی خود از محیط کاری را که تا کنون قادر به رفع کامل آن نشده اید کدام عامل می دانند؟

4. گیرنده خدمات شما مهمترین عامل کم رضایتی خود از نحوه پاسخویی و خدمات شما را چه می دانند؟

5. در حال حاضر آیا در محیط کاری سازمان محترم شما سر و صدای ناشی از مکالمات همکاران و یا مشتریان موجب اختلال در کیفیت محیط کاری و بهره وری پرسنل شده است؟
6. در حال حاضر آیا در محیط کاری سازمان محترم شما سر و صدای ناشی از مکالمات همکاران و یا مشتریان، آیا موجب اختلال و کاهش کیفیت خدمات دهی به مشتریان و میزان رضایت ایشان شده است؟
7. آیا مدیران میانی و ارشد در سازمان محترم شما از نبود حریم خصوصی گفتار و احتمال درز اطلاعات محرمانه نگران هستند؟ (بطور مثال برای مکالمات تلفنی و یا در اتاق های کنفرانس)
8. سازمان محترم شما دارای چه استانداردهایی است؟ (استانداردهای عمومی ISO و تخصصی) لطفا نام ببرید:9. سازمان شما نسبت به استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تامین نیازهای خود چگونه سازمانی است؟
10. سطح آشنایی سازمان محترم شما با استاندارد HIPAA (مرتبط با مراکز درمانی و رعایت نکات ایمنی سازمان ها) و LEED (مرتبط با طراحی ساختمان) چگونه است؟

11. به نظر شما سازمان محترمتان تمایل به دریافت خدمات و محصول خاصی در خصوص کنترل و رفع مشکلات ناشی از آلودگی صدا و ایجاد حریم خصوصی گفتار (Speech Privacy) دارد؟
12. آیا با محصول نوآورانه پوشش الکترونیکی صدا Sound Masking آشنا می باشید؟
13. بهترین کانال معرفی محصولات نوآورانه به مانند پوشش الکترونیکی صدا به سازمان شما چیست؟

شما می توانید جهت افزایش آشنایی با این تکنولوژی به وب سایت این محصول به آدرس www.SoundMasking.ir مراجعه نمایید.
از وقت و صمیمیت شما در تکمیل این پرسشنامه صمیمانه سپاسگزاریم.
با ما در تماس باشید

آدرس:

دفتر فروش:تهران، بزرگراه ستاری، روبروی مجتمع کوروش، ابتدای پیامبر غربی، ساختمان مهستان، پلاک 106/2، طبقه 5، واحد 18

دفتر فنی:تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، بن بست میثم، پلاک 10، طبقه 2

تلفن:021 - 440 44 244

021 - 44 97 63 55

ارسال پیام یا درخواست: