پرسش های متداول

1. محصول ساخت کدام کشور است؟

کانادا و امریکا

2. آیا در تمامی مواردی که در کاتالوگ و فیلم ها اشاره شده (به مانند هتل ها، بانک ها و بیمارستان ها) تا کنون کاربرد عملی داشته است؟

بله. در تمامی موارد در کشورهای پیشرفته استفاده شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

3. آیا محصول دارای استاندارد سلامت و دیگر استانداردها می باشد؟

بله. محصولات دارای استانداردهای CE (انطباق با الزامات ایمنی و بهداشت ضروری در بخشنامه اروپا)، FCC (انطباق با مقررات کمیسیون ارتباطات فدرال امریکا)، IEC (موسسه بین المللی استاندارد برق و الکترونیک)، RoHS (دستورالعمل محدودیت استفاده از مواد خطرناک در تجهیزات برق و الکترونیک) و ETL (ایمنی مورد نیاز برای قطعات الکترونیکی صوتی، تصویری) بوده و مطابق با تمام مقررات ASTM مربوط به سیستم های پوشش صدا (ASTM E1374-06, ASTM E1573-09, ASTM E1130-08, ASTM E2638) می باشد.

4. آیا فرکانس دستگاه برای انسان مضر است؟

مطلقا خیر. دستگاه دارای استانداردهای بالای جهانی بوده و در بسیاری از سازمان های پیشرفته استفاده می گردد. صدای تولید شده توسط دستگاه به عنوان صدای پس زمینه جهت کاور نمودن نویز موجود از طیف صدای سفید (White Noise) می باشد که علاوه بر انجام صحیح پوشش صدا، فاقد آزار بوده و موجب ایجاد آرامش نیز خواهد شد.

5. شرایط و رتبه بندی کیفی محصولات چگونه است؟

محصولات ارائه شده از 2 کشور کانادا و امریکاست و از لحاظ کیفی و قیمت متفاوت می باشند. در خصوص قیمت گذاری موارد دیگری از جمله شرایط پرداخت و حجم پرداخت می تواند تاثیر داشته باشد. در این خصوص با واحد فروش به نشان پست الکترونیکی Sales@SoundMasking.ir و یا شماره تلفن 44044244 تماس حاصل فرمایید.

6. مدت زمان تحویل و نصب چگونه است؟

مراحل اجری کار اینگونه است: ظرف 3 روز کاری از درخواست مشتریان محترم، کارشناسان فروش برای بررسی اولیه و نیاز سنجی به محل مشتری مراجعه می نمایند و پس از ارائه توضیحات و بازدید از محیط، کارشناسان فنی حداکثر ظرف 3 روز کاری جهت بازدید فنی و شناخت شرایط آکوستیک مراجعه نموده و پس از آن پروپوزال فنی و بازرگانی تقدیم می گردد. از زمان پیش پرداخت ظرف 30 روز، محصول در محل سایت نصب، تنظیم و راه اندازی می گردد.

7. گارانتی و تضامین محصولات چگونه است؟

کلیه محصولات به مدت حداقل 1 سال تحت خدمات گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. لازم به ذکر است که عمر مفید محصولات حداقل 15 سال می باشد.

8. با تغییر محیط از جمله دکوراسیون و یا اضافه و کم شدن نفرات پس از راه اندازی محصول، آیا امکان اصلاح مهندسی و تنظیم مجدد می باشد؟

بله. با توجه به خصوصیات منحصر به فرد محصول، این تغییرات با حداقل هزینه و بدون خرابی قابل انجام می باشد.

در صورتیکه هر سوالی در رابطه با محصول برایتان باقی مانده است، می توانید از فرم تماس انتهای همین صفحه آن را ارسال کنید یا از طریق ایمیل info@SoundMasking.ir و نیز شماره تماس 44044244 با ما در تماس باشید.

با ما در تماس باشید

آدرس:

دفتر فروش:تهران، بزرگراه ستاری، روبروی مجتمع کوروش، ابتدای پیامبر غربی، ساختمان مهستان، پلاک 106/2، طبقه 5، واحد 18

دفتر فنی:تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، بن بست میثم، پلاک 10، طبقه 2

تلفن:021 - 440 44 244

021 - 44 97 63 55

ارسال پیام یا درخواست: